ПОЛТАВСЬКИЙ ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД

ПЛМЗ освоїв новий вид діяльності - виробництво земснарядів серії Hippo, трьох типорозмірів:

1) малі земснаряди - продуктивністю до 50 м³ / год твердого;

2) середні земснаряди - продуктивністю від 50 до 200 м³ / год твердого;

3) великі земснаряди - продуктивністю до 800 м³ / год твердого.

Земснаряд - плавуча машина для виїмки грунту з дна водойм.

Земснаряди серії Hippo є папільонірованимі (несамохідними), пантонними пристроями (судами). Призначені для очищення та поглиблення дна водойм (річок, каналів, озер, відстійників і ін.), Для видобутку нерудних матеріалів, для гідротранспортування пульпи по трубах, а так само для намивання пляжів, дамб тощо.

Пульпа - суміш ґрунту або породи з водою.

Земснаряди виробництва ПЛМЗ серії Hippo оснащуються ґрунтовими насосами власного виробництва з сучасними дизельними або електричними приводами, з гідравлічним або механічним способом (фрезою) розпушування. Продуктивність земснарядів Hippo від 10 до 800 м³ / год по грунту.

Для зручності доставки до місця призначення і транспортування всі земснаряди серії Hippo легко розбираються на секції, та вміщуються в 2-3 єврофури або 20-ти / 40-ка футові контейнери, а так же легко збираються в місці призначення.

Ми допоможемо підібрати Вам земснаряд по продуктивності, глибині розробки, типу приводу, типу розпушувача, дальності транспортування пульпи.

Земснаряд Hippo - є сучасними пристроями з високим ККД насосів, відповідно з низькими енерговитратами при високій продуктивності. Земснаряд Hippo оснащені всіма необхідними приладами і обладнанням (Рубка управління, різні датчики, витратомір пульпи, вимірювачем щільності при необхідності, різні лебідки та ін.)

Так само пропонуємо послуги з видобування. Виконуємо роботу своїми земснарядами на Вашій території. Тобто Ви платите за 1 м³ або 1 тонну видобутого піску (ґрунту, ПГС і ін.)

Земснаряд HIPPO FMH-1000 Земснаряд HIPPO FMH-1000 Земснаряд HIPPO FMH-1000
Земснаряд HIPPO FMH-1000 Земснаряд HIPPO FMH-1000 Земснаряд HIPPO FMH-1000